آموزش استفاده از SpotPlayer در محصولات لایسنس‌دار

برای مشاهده ویدیوهای آموزشی در اپلیکیشن اسپات‌پلیر، باید نرم‌افزار اسپات‌پلیر را روی دستگاه مورد نظر (کامپیوتر، لپتاپ، گوشی یا تبلت اندرویدی) نصب کنید.

سیستم‌های عامل قابل پشتیبانی

اندروید، ویندوز، مک و نسخه وب

نسخه لینوکس و ios در حال آماده‌سازی است.

نصب و استفاده از SpotPlayer

برای نصب برنامه کافیست وارد پنل کاربری خود شده و از قسمت سفارش‌ها گزینه نمایش را زده و بسته به سیستم عامل خود برنامه را دانلود و نصب کنید، همچنین می‌توانید با وارد شدن به سایت spotplayer.ir اپلیکیشن مربوط به سیستم عامل خود را دانلود کنید. سپس کلید لایسنس را کپی کرده و در قسمت License برنامه قرار دهید. گزینه تایید را وارد کنید. در صورت درست بودن لایسنس برنامه از شما محل ذخیره سازی فایل را در خواست کرده و پس از انتخاب محل ذخیره سازی، شروع به دانلود محتوای دوره می‌کند. سپس می‌توانید محتویات دوره را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که لایسنس وارد شده حتما باید به انگلیسی باشد.

این روش برای همه‌ی سیستم‌های عامل است و تفاوتی در فعال‌سازی لایسنس وجود ندارد.

برای استفاده از نسخه وب حتما از آخرین نسخه مرورگر Chrome استفاده کنید. آدرس وب اسپات پلیر: https://app.spotplayer.ir

حتما توجه و دقت داشته باشید که در روش وب، لایسنس در کش مرورگر ذخیره خواهد شد و پاک کردن اطلاعات مرورگر، ریست دستگاه یا نصب سیستم‌عامل جدید باعث حذف لایسنس خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با شماره 09916012635 تماس بگیرید و در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا در SpotPlayer به لینک زیر مراجعه کنید:

https://app.spotplayer.ir/player/help/errors