مینی‌کلاس ۴۰۸

دوره فشرده نویسندگی 

(غیر داستانی) 

معرفی مدرس دوره را پایین صفحه بخوانید.

این دوره، شامل ۶ وبینار جداگانه‌ است (هریک به مدت ۵۵ دقیقه) و به این ترتیب: 

شنبه ۹ مرداد:

ساعت ۱۸:۳۰ (کارهای قبل از نوشتن)

ساعت ۱۹:۳۵ (روش‌های نوشتن متن)

دوشنبه ۱۱ مرداد:

ساعت ۱۸:۳۰ (درباره تکمیل پروژه)

ساعت ۱۹:۳۵ (کارهای پس از متن)

چهارشنبه ۱۳ مرداد:

ساعت ۱۸:۳۰ (مرور و جمع‌بندی)

ساعت ۱۹:۳۵ (پرسش و پاسخ)

تا حد امکان در هر ۶ وبینار حضور داشته‌ باشید. اگر موفق به حضور در بخشی از کلاس‌ نشدید، فایل  شنیداری چند ساعت قبل از جلسه بعد بارگذاری می‌شود. در جلسه آخر، تک‌تک پرسش‌های شما پاسخ داده خواهد شد. زمان این جلسه بسته به تعداد پرسش‌ها  قابل تمدید است.

درصد رضایت از کیفیت محتوا و ارائه این آموزش طی دوره‌های گذشته بیش از ۹۰٪ بوده است. اگر نوشتن یک کتاب غیر داستانی مفید، اثرگذار و پرمخاطب یکی از رؤیاهای شماست، این دوره می‌تواند اولین قدم شما به سوی صورت‌بندی آن رؤیا باشد.

وبینار‌ها بر فضای  Google Meet برگزار می‌شود. چند ساعت پیش از جلسه نخست لینک حضور در کلاس (به شماره‌ همراهی که هنگام نام‌نویسی وارد می‌کنید) پیامک خواهد شد. اگر با استفاده از رایانه قصد شرکت در کلاس را دارید نیاز به نصب نرم‌افزار خاصی نیست و فقط با کلیک کردن روی لینکی که قبل از جلسه اول برای شما ارسال می‌کنیم مستقیما وارد فضای کلاس می‌شوید، تصویر مدرس را می‌بینید، صدای او را می‌شنوید و می‌توانید پرسش‌هایتان را روی پنل گفتگوی کلاس به صورت زنده ارسال کنید. برای شرکت در کلاس با گوشی یا تبلت باید اپلیکیشن  Google Meet  را دانلود و نصب کنید. بعد از ثبت‌نام همکاران ما مرحله به مرحله نحوه نصب اپلیکیشن و شرکت در کلاس را به شما توضیح خواهند داد.

معرفی مدرس دوره

آقای مهندس سعید حدادی

  • مشاور و ویراستار علمی انتشارات هورمزد
  • نویسنده کتاب نابغه بیکار
  • مولف سری کتاب‌های نغد (نویسندگی‌ غیرداستانی ـ در شرف چاپ)
  • مدرس، مترجم و تولید کننده محتوا در حوزه علوم شناختی
  • رهیار (کوچ) نویسندگی و رشد فردی
  • مدیر وبسایت ۱karbalad.com

پیام ویژه آقای حدادی به شما

درود بر شما

اینکه اینجایید و این یادداشت را می‌خوانید یعنی به نوشتن علاقه دارید. نقطه اشتراک بنده و شما هم از همین‌جا آغاز می‌شود. روز تولد شانزده‌سالگی‌ام به این فکر می‌کردم که چقدر دوست دارم کتابی بنویسم و اسمش را بگذارم شانزده‌سالگی من!، کتابی که هیچ‌وقت نوشته نشد، اما آرزوی آن‌ روز همیشه با من بود. چند سال پیش که به دلیلی مجبور به نوشتن یک کتاب جدی شدم، تازه فهمیدم حتی با داشتن تجربه زیاد در یک زمینه، نوشتن یک کتاب کامل درباره‌اش چقدر سخت است. یک سال و ۴ ماه بعد فقط ۳ فصل از کتاب ۷ فصلی‌ام را نوشته بودم تا این‌که معجزه‌ای روی داد و ۴ فصل باقی‌مانده که از قضا مهمترین بخش‌های کتاب بودند را فقط در ۱۰ روز نوشتم. آن روزها هنوز به عنوان مهندس مشاور، کارمند تمام وقت یک شرکت پیمانکاری صنایع فولاد بودم و بیش از روزی ۲-۳ ساعت نمی‌توانستم وقت بگذارم. با این حال پروژه نیمه‌کار‌ه‌ام خیلی زود جمع‌وجور شد و به پایان رسید. حتما می‌پرسید آن معجزه چه بود. در این دوره علاوه بر مراحل و روش‌های خلق کتاب‌های غیر داستانی، کمی هم به  آن معجزه که موضوع اصلی مطالعات ۴ سال گذشته‌ام بوده، خواهیم پرداخت. منتظر دیدار شما در کلاس هستم.

ارادتمند

سعید حدادی

مینی کلاس ویژه نویسندگی (غیرداستانی)

 ثبت‌نام ویژه مینی کلاس آنلاین

نویسندگی غیر داستانی

۳۴۰,۰۰۰ تومان  ۱۷۰,۰۰۰ تومان

حضور در ۶ وبینار 

– ارائه صوت و اسلاید‌ کلاس‌ها

  • ۲ هفته پاسخ به پرسش‌ها
  • دریافت آموزش‌های تکمیلی

نهم، یازدهم و سیزدهم مرداد ۱۴۰۰ 

در صفحه بعد دکمه نارنجی رنگ

  ادامه جهت تسویه حساب  

 بعد فرم را پر کنید و دکمه

  ثبت سفارش  

را بزنید