مشاوره تخصصی

با سلام به شما همراه عزیز یک کاربلد
فعالیت مجموعه یک کاربلد در دو حوزه زیر توسعه یافته:
۱- هوش کاربردی
۲- تغییر ذهنیت
با تغییر نگرش و بازمهندسی ذهنیت خود قادر خواهید بود نحوه عملکرد خود را دگرگون و نتایج جدیدی بدست آورید. بدون تکیه بر روشهای سنتی روانشناسی با مدد دانش مدرن علوم شناختی و شناخت نرم‌افزار و سخت‌افزار مغز خود در بسیاری از موارد قادر به تسریع آهنگ تغییر خود خواهید بود. مواردی مثل بهبود انگیزش، افزایش انرژی روحی و توان جسمی و دست‌یابی به دقیق‌ترین و کوتاه‌ترین مسیرهای رشد فردی.
مشاوره تخصصی در موضوعات ذیل ارائه می‌شود:
۱- آشنایی با هوش کاربردی
هوش کاربردی در جنبه‌های مختلف زندگی چون: مسائل خانوادگی، مواجهه با مشکلات روزمره، ورشکستگی، راه اندازی کسب و کار، موفقیت شغلی و حتی توفیق در استخدام راهگشاست.

۲-نوشتن کتاب
در صورتی که ایده ای برای نوشتن کتاب در ذهن دارید اما فرصت رفتن به کلاس را ندارید می‌توانید در جلسات مشاوره شرکت کنید تا ایده شما بررسی و قابلیت پیاده‌سازی آنرا ارزیابی و در انتها در مورد نحوه اجرای آنرا شما را هدایت کنیم.

مشاوره خصوصی تنها درصورتی مفید خواهد بود که شما قبلا دانش و شناخت اولیه از موضوع را کسب کرده باشید و یا تجربیاتی در آن زمینه داشته باشید.

اگر در زمینه هوش کاربردی اطلاعاتی ندارید با مطالعه مقالات سایت و همچنین استفاده از محصولات رایگان و غیر رایگان می توانید اطلاعات کافی در این زمینه بدست آورید و از این اطلاعات برای حل مسائل و مشکلات خود استفاده کنید. توصیه می کنیم در ابتدا از محصولات آموزشی سایت شروع کنید و اصول ضروری را بیاموزید و پس از آن در صورت نیاز درخواست مشاوره خصوصی بدهید.

مشاوره تنها با رزرو وقت قبلی امکانپذیر است.
هزینه مشاوره خصوصی
۱- مشاوره تلفنی یا اسکایپ: (جلسه نیم ساعته) ۱۰۰ هزار تومان
۲- مشاوره حضوری: جلسه (یک ساعته ۲۰۰ هزار تومان)

فرم درخواست مشاوره خصوصی

تمامی حقوق مادی و معنوی برای یک کاربلد محفوظ است.